ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Pierwsza licencja ! Egzamin Państwowy Komendy Głównej

Dodano: 2009-08-30

Pierwsza licencja ! Egzamin Państwowy Komendy Głównej

Kess to wyżeł niemiecki krótkowłosy. Jest pierwszym psem w województwie zachodniopomorskim, który przeszedł egzamin specjalności terenowej I klasy, od dnia dzisiejszego jest psem ratowniczym z licencją Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Każdego dnia tworzymy zespół. Nasza współpraca z Kessem oparta jest na szczególnej więzi - wzajemniej przyjaźni. Chcemy wspólnie nieść pomoc osobom zaginionym, dlatego też prawdziwa, ciężka praca dopiero przed nami.

Wiem, że budować należy wspólnie, dlatego mam to szczęście, że spotkałam na swojej drodze profesjonalnych ludzi, którzy nadali naszym treningom z Kessem odpowiedni kierunek oraz mobilizowali nas do podejmowania wyzwań. Zawsze służyli swoją wiedzą, radą oraz dobrym słowem.

Chciałabym serdecznie podziękować Michałowi Szalcowi i Pawłowi Zielińskiemu za cały trud przygotowania naszego psa do egzaminu, wielkie zaangażowanie, poświęcony czas oraz olbrzymie wsparcie w trudnych chwilach.

Dziękujemy również : Maciejowi Halocie i instruktorom ze szkoły Aspirantów w Nowym Sączu, Michałowi Nesland, kolegom i koleżankom z zespołu, a także kolegom i koleżankom z OSP i PSP Gdańsk: Marlenie Gruca, Wojciechowi Piotrowskiemu, Katarzynie Ciesielczuk, Maciejowi Król, Małgorzacie Diug, Małgorzacie Jankowskiej , wybitnym pozorantom: E. Ziętara, J. Zagulski, J. Orman, A. Wołyński, O. Stachewicz, N. Piotrowska, P. Wężowski, M. Kuczyńska.

 

Dziękuję wszystkim za wspólne i spełnione marzenie!