ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Wigilia 2014

Dodano: 2014-12-27

Wigilia 2014 Dnia 19.12.2014 w malowniczej scenerii XIX wiecznego palacu odbyła się wigilia zorganizowana przez członków Sekcji Poszukiwawczo – Ratowniczej przy OSP Wołczkowo. Gości witały suto zastawione stoły i udekorowana świątecznie sala balowa. W tej magicznej atmosferze przyszło nam podsumować ten mijający, tak dobry dla nas, rok. Były wspomnienia, życzenia, łamanie się opłatkiem, dzielenie prezentami i uśmiechem. Chwile wzruszenia przeplatały się z wybuchami radosnego śmiechu, wdzięczność mieszała się z podziwem. W trakcie uroczystości wyróżniliśmy przewodników za osiągnięcia, podziękowaliśmy koordynatorom za zaangażowanie, nagrodziliśmy instruktorów i wszystkich tych, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu, determinacji i chęci przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu.

Po uroczystej kolacji ogłoszono wyniki na przewodnika roku, którym została Agnieszka Paszkowska.

Była to również okazja, by podziękować tej jednej szczególnej osobie, która pośw
ięcając swój czas, niekiedy kradnąc go rodzinie, jest zawsze z nami, niezależnie od pogody , stanu zdrowia czy pory dnia. Mowa o Joannie Szumer. Dziękujemy Asiu!Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział, że można osiągnąć to co osiągnęliśmy z Tobą , nikt by nie uwierzył… 2014… 17 licencji…

Przed nami ambitne plany, dużo wyzwań, dużo pracy, jednak wiemy, że się uda.
Z tego miejsca i Wam, nasi sympatycy, chcemy życzyć zdrowych, pogodnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego Nowego Roku, aby wszystkie wasze marzenia się spełniły, a kolejny rok był lepszy niż ten obecny.

Zdjęcia z uroczystośći na naszym profilu FB : https://www.facebook.com/PsyRatownicze