ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Pionierzy w psim ratownictwie! Drugi w województwie certyfikowany pies gruzowiskowy!

Dodano: 2015-04-23

Pionierzy w psim ratownictwie! Drugi w województwie certyfikowany pies gruzowiskowy! Aga Paszkowska z suczką Brooklyn byli egzaminowani w Gdańsku przez komisję Państwowej Straży Pożarnej i zdobyli drugi w województwie certyfikat zespołu ratowniczego wydany przez Wydział Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych SA PSP w Krakowie.

Obecnie Aga i Brook posiadają również aktualny certyfikat psa ratowniczego specjalności terenowej. 

Po zaledwie 3 latach pracy - zespół dysponuje dwoma certyfikatami specjalności gruzowiskowej co sprawia, że jesteśmy jedyną jednostką dysponującą psami gruzowiskowymi w całym województwie zachodniopomorskim!

W dniu dzisiejszym nasi koledzy wrócili także z kolejnymi licencjami terenowymi, posiadamy aż 9 zespołów ratowniczych specjalności terenowej klasy 1!  więcej przeczytasz tutaj


Drodzy Koledzy, bez Was nic nie miałoby sensu. Wiemy, że budować należy wspólnie, nasza pasja jest naszym wspólnym dziełem. Ludzkich rąk za pomocą psiego nosa. 

Dlatego dziękujemy instruktorom, kolegom z zespołu, a także pozorantom którzy w ostatnim czasie włożyli wiele wysiłku w przygotowanie naszych psów!


Więcej zdjęć w naszej galerii