ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań - Gorzyca 11-12.06.2015

Dodano: 2015-06-13

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań - Gorzyca 11-12.06.2015

Informacje o zaginięciu osoby w podeszłym wieku cierpiącą na chorobę Alzheimera, otrzymaliśmy w czwartek w godzinach porannych. Zespół poszukiwawczy został zadysponowany przez Komisariat Policji do działań przy poszukiwaniach mężczyzny.

Do działań poszukiwawczych wyruszyły zespoły: Sekcja Poszukiwawcza OSP Wołczkowo, Grupa Ratownictwa PCK Koszalin, w gotowości do wyjazdu czekały grupy Ochotnicza Grupa Ratownicza Tadmed Szczecinek oraz OSP Gryf Szczecin.

Funkcjonariusze Policji oraz wspomagający działania zespół poszukiwawczy OSP Wołczkowo i PCK Koszalin, z wykorzystaniem psów ratowniczych przeszukiwali teren leśny do późnych godzin wieczornych. Następnego dnia od świtu podjęto poszukiwania. W trakcie przygotowania do wyjazdu 4 zespołów z psami dotarła do nas dobra wiadomość, zaginiony szczęśliwie został odnaleziony.

Dziękujemy wszystkim służbom państwowym i ochotniczym oraz mieszkańcom za zaangażowanie oraz dobrą współpracę, wszystko to zaważyło na tym że poszukiwany odnalazł się relatywnie szybko!

Sekcja Poszukiwawcza OSP Wołczkowo, Grupa ratownictwa PCK Koszalin, OSP Gryf , Ochotnicza Grupa Ratownicza Tadmed Szczecinek.