ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Wspieramy edukację dzieci których rodzice zgineli pełniąc służbę!

Dodano: 2015-08-10

Wspieramy edukację dzieci których rodzice zgineli pełniąc służbę!

Nasi przewodnicy w dniach 7 - 8.08.2015 na imprezie Pyromegic Szczecin 2015 wspierali fundację Dorastaj z nami. Nasi przewodnicy podczas imprezy zbierali do puszek pieniądze dla dzieci, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju.


Dziękujemy za Wasze darowizny! A przewodnikom za zaangażowanie!

O fundacji:

Fundacja Dorastaj z Nami  powstała w efekcie współdziałania przedstawicieli środowiska biznesu i ich troski o los dzieci, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju. Fundacja została zarejestrowana 21 lipca 2010 roku. Największe działające w Polsce firmy powołując Fundację chciały docenić wagę pracy osób w służbie publicznej na rzecz naszego kraju. Ideą, która przyświecała Fundatorom była pomoc dla  dzieci osób poszkodowanych w trakcie pełnienia służby publicznej.

Fundacja swoją pomocą obejmuje dzieci osób poszkodowanych w trakcie pełnienia służby publicznej, włączając tu między innymi dzieci poszkodowanych strażaków, żołnierzy, ratowników górskich, policjantów, jak i również dzieci osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej.

http://dorastajznami.org/index.php/pl/ofundacji/idea