ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2016

Dodano: 2016-05-08

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2016 Kolejne Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka już za nami. Dziewiąty maj 2016 roku był dniem, który w Białogardzie okazała się pełen wrażeń i niespodzianek. Dookoła pełno strażackich samochodów i znajome nam mundury. Wokół mnóstwo sprzętu straży pożarnej, WOPR, OSP Gryf z instruktarzem pierwszej pomocy, kolekcja starych pojazdów i motory. Wspaniała aura słonecznej majowej soboty rozpieszczała wszystkich bez wyjątku.

Na miejscu nie zabrakło również nas z naszymi "futrzakami". Chciałoby się powiedzieć, że przewodnicy zrobili furorę na tegorocznej imprezie, ale to nasi czworonożni partnerzy zdominowali rozstawiony przez nas namiot. Strażackie psy z Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Wołczkowo jak magnes przyciągały do siebie dzieci oraz dorosłych. Łase na szkło z aparatów i kamer popisywały się bawiąc gości i dając się głaskać jak na "futrzaki" przystało. Strażackie psy i ich przewodnicy z OSP Wołczkowo pokazali się z najlepszej strony. Już dziś mamy chrapkę na kolejną imprezę za rok.

Dziękujemy naszemu sponsorowi, firmie Regatta Polska za udostępniony namiot. Dzięki Wam nasze psy i przewodnicy mogli skryć się przed słońcem i spędzić ten dzień w przyjemnym cieniu.

Po imprezie nie zabrakło okazji na chwilę relaksu. Jaki to relaks? Obejrzyjcie nasz album, tam wszystko zostało udokumentowane.