ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

II edycja programu Samsung LABO.

Dodano: 2016-06-20

II edycja programu Samsung LABO.

W dniu 16 czerwca w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego odbyła się certyfikacja podsumowująca udział kilkudziesięciu studentów w II edycji programu Samsung LABO. Uczestnicy przygotowali łącznie 14 aplikacji mobilnych, z których jedna powstała przy współpracy z naszą grupą.

Pierwsze miejsce ex aequo z „Liveo” zajął projekt „Centrum akcji” Kamila Malińskiego, studenta 3 roku Wydziału Elektrycznego ZUT, stworzony z myślą o Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie. Aplikacja, której zadaniem jest wspieranie koordynacji poszukiwań zaginionych osób. Powstała ona dzięki połączeniu talentu i zaangażowania Kamila Malińskiego oraz wiedzy i doświadczeniu ludzi z Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Wołczkowo. Przyczyni się ona do zwiększenia skuteczności prowadzonych działań na akcjach poszukiwawczo-ratowniczych.

Jest nam niezmiernie miło i czujemy się ogromnie zaszczyceni mogąc brać udział w programie. Teraz czas na testowanie aplikacji. Oficjalna prezentacja odbędzie się w październiku br.

Serdecznie gratulujemy wszystkim studentom ukończenia kursu!