ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Powiatowe obchody Dnia Strażaka w gminie Dobra 2017.

Dodano: 2017-05-13

Powiatowe obchody Dnia Strażaka w gminie Dobra 2017.

13 maja 2017 wzięliśmy udział w powiatowych dniach strażaka, które odbyły się na terenie gminy Dobra. Po mszy polowej, która rozpoczęła obchody uroczystości, poświęcony został nowy wóz strażacki Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Wołczkowo, zakupiony dzięki wsparciu gminy Dobra, oraz funduszom “Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 - 2020, Oś priorytetowa III Ochrona Środowiska i Adaptacja Do Zmian Klimatu, Działanie 3.4 Adaptacja do zmian klimatu”. Podczas obchodów nie zabrakło licznych atrakcji. Gratulujemy OSP Dobra nowego sztandaru, oraz wszystkim strażakom którzy uzyskali awanse i odznaczenia. Na wyróżnienia zapracowali również przewodnicy z GPR OSP Wołczkowo, ale o tym opowiemy w kolejnym poście. :)

Dziękujemy wszystkim druhom strażakom za wspólnie spędzony czas. Niestety rzadko mamy okazje spędzić ze sobą spokojnie chwilę, by bliżej się poznać. Tym bardziej te obchody są dla nas tak cenne. Z całą pewnością pozostaną nam miłe wspomnienie na długi czas. :)

Dziękujemy organizatorami Powiatowego Dnia Strażaka, którymi byli: Gmina Dobra, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach , Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Policach.

Zapraszamy na krótką fotorelacje z tego wydarzenia TUTAJ .