ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Szczęśliwy finał poszukiwań, Giżyno 25 - 26.06.2017

Dodano: 2017-06-27

Szczęśliwy finał poszukiwań, Giżyno 25 - 26.06.2017

Informacje o zaginięciu 58 - letniego mężczyzny w miejscowości Giżyno otrzymaliśmy 25.06.207 w godzinach późno popołudniowych.


Zespół poszukiwawczy został zadysponowany przez PSK na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Drawsku pomorskim do działań poszukiwawczych.


W gotowości został postawiony Wojewódzki Zespół Poszukiwawczy.


W godzinach późno popołudniowych Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza OSP Wołczkowo oraz OSP Gryf Szczecin wyruszyły do działań poszukiwawczych.


Mimo prowadzenia działań do późnych godzin nocnych, w wyznaczonym obszarze nie odnaleziono zaginionego. Poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych. Decyzją policji poszukiwania zostały zakończone, dnia następnego zespół przygotowywał się do ponownego wyjazdu.


Podczas przygotowań dotarła do nas dobra wiadomość zaginiony szczęśliwie wrócił do domu.


Dziękujemy za współpracę policjantom, Państwowej Straży Pożarnej, lokalnemu OSP Kalisz i OSP Biały Zdrój, Straży Miejskiej, pracownikom z leśnictwa Giżyno, operatorowi drona Andrzejowi Podbielskiemu, burmistrzowi Kalisza Pomorskiego oraz  wszystkim zaangażowanym w poszukiwania ratownikom.

Z całą pewnością tak doskonała organizacja, współpraca służb państwowych, ochotników, lokalnych władz oraz zaangażowanie w poszukiwanie mieszkańca lokalnej społeczności jest godna podziwu i poszanowania.


Dziękujemy wszystkim za współpracę!