ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Egzamin psów ratowniczych - kolejne licencje w województwie! 9- 10.11.12 Sieradz

Dodano: 2012-11-11

Egzamin psów ratowniczych - kolejne licencje w województwie!  9- 10.11.12 Sieradz W dniu wczorajszym zakończyły się egzaminy dla Przewodników i Psów Ratowniczych w Sieradzu. Z naszego województwa zdały 2 psy - reprezentujące SPR OSP Wołczkowo.

Katarzyna Jaroszewicz wraz ze swoim psem - Agent rasy Jack Russell Terrier zakończyli pomyślnie egzamin specjalności terenowej I klasy, od dnia dzisiejszego Agent jest psem ratowniczym z licencją Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Był to pierwszy egzamin Kasi i Agenta. Tymbardziej cieszy nas fakt, że ich debiutancki egzamin wpisał się w historię województwa - jest to drugi licencjonowany zespół w województwie!

Licencję odnowił także Kessel rasy wyżeł niemiecki wraz ze swoją przewodniczką Joanną Szumer. Kessel odnowił licencję już 4 raz. Dziękujemy instruktorom, którzy pomagali przygotować Kessela do pierwszego egzaminu - Pawłowi Zielińskiemu z Poznania, Michałowi Szalc z Gdańska i Maćkowi Halocie z Nowego Sącza.

Obecnie zespół posiada 3 aktualne licencje - dwie terenowe i jedną gruzowiskową Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Drodzy Koledzy, bez Was nic nie miałoby sensu. Wiemy, że budować należy wspólnie, nasza pasja jest naszym wspólnym dziełem. Ludzkich rąk za pomocą psiego nosa. Dlatego dziękujemy instruktorom, kolegom z zespołu Wołczkowo i Gryf oraz nawigatorom za wspólny mały sukces - wasz i nasz! 

Gratulujemy!

Zdjęcia | Kliknij tutaj
Nagrania z telewizji TVP Sieradz | Kliknij tutaj 
Nagrania z telewizji TVP Łódź 2011 | Kliknij tutaj 


fot. Olga Wszędobył