ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Egzamin psów ratowniczych - kolejne licencje w województwie! 26- 27.05.13 Pionki/ k. Warszawy

Dodano: 2013-05-28

Egzamin psów ratowniczych - kolejne licencje w województwie! 26- 27.05.13 Pionki/ k. Warszawy

W dniu wczorajszym zakończyły się egzaminy dla Przewodników i Psów Ratowniczych w Warszawie. Z naszego województwa zdały 2 psy - reprezentujące SPR OSP Wołczkowo.

Nina Bajerska wraz ze swoim psem - Kawka rasy Cavalier King Charles Spaniel zakończyli pomyślnie egzamin specjalności terenowej I klasy, od dnia dzisiejszego Kawka jest psem ratowniczym z licencją Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

A także Łukasz Mazur wraz ze swoim psem - Munro rasy Springer Spaniel zakończyli pomyślnie egzamin specjalności terenowej I klasy, od dnia dzisiejszego Munro jest psem ratowniczym z licencją Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Był to pierwszy egzamin Niny i Łukasza. Tym bardziej cieszy nas fakt, że ich debiutancki egzamin wpisał się w historię województwa - są to pierwsze psy oznaczające metodą bringsel w województwie!

Obecnie zespół posiada 5 aktualnych licencji wydanych przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Jesienią zeszłego roku licencję zodbyli: nasz mały Agent i Kasia, a licencję odnowili Kessel i Asia - kliknij tu, aby przeczytać więcej

Drodzy Koledzy, bez Was nic nie miałoby sensu. Wiemy, że budować należy wspólnie, nasza pasja jest naszym wspólnym dziełem. Ludzkich rąk za pomocą psiego nosa.

Dlatego dziękujemy instruktorom, kolegom z zespołu Wołczkowo i Gryf, instruktorom z Gdańska, Poznania i Nowego Sącza, a także pozorantom którzy w ostatnim czasie włożyli wiele wysiłku w przygotowanie psów!

Przewodnicy dobra robota! Gratulujemy!