ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

Powitanie nowego pojazdu w OSP Wołczkowo

Dodano: 2017-03-18

Powitanie nowego pojazdu w OSP Wołczkowo W sobotę dnia 18.03.2017 odbyło się na ternie remizy w OSP Woczłowo przywitanie nowego wozu strażackiego. Nowczesny samchód z systemem radiokomunikacji oraz wyposarzeniem medyczny i strażackim, zakupiony został dzięki wpraciu gminy Dobra które wynosiło 61 419,00 zł. Zakup auta był możliwy dzięki zajęciu przez OSP Wołczkowo pierwszego miejsca w konkursie organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, który przynał na ten cel dotacje unijną w wyskości 348 040,96 zł. Podczas pierwszego wjazdu auta do remizy OSP Wołczkowo mogliśmy gościć Panią Teresę Dera - wójt gminy Dobra, st. bryg. mgr inż. Jacka Staśkiwicza - Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. mgr inż. Marka Gendka - Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach, Bartłomieja Milucha - Przewodniczącego Rady Gminy Dobra.

Wykonawcą projektu w drodze przetargu została firma Project112 . Firma na zakończenie u
fundowała grupie GPR OSP Wołczkowo nowczesnego quada wraz z przczepką, przystosowanego do działań poszukiwawczo ratowniczych. Niezmiernie dziękujemy firmie Project 112 za ten wspaniały prezent, który z całą pewnością przysłuży się dla poprawy bezpieczeństwa osób zaginionych w naszym województwie. Podczas powitania auta gościć mogliśmy właściciela firmy Project 112, Romana Sławianowskiego.

Oprócz nowoczesnego wyposarzenia samochód został przystosowany do transportu psów ratowniczych, oraz przwodników z GPR OSP Woczłkowo. Jesteśmy pewni że będzie to wspaniałe zaplecze planistyczne, które jeszcze bardziej usprawni nasze działania w terenie.

Dziekujemy wszystkim którzy wsparli nasz projekt. Dzięki Wam mogliśmy odnieść kolejny sukces.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Więcej informacji na temat realizacji projektu można znaleźć tutaj .