ZACHODNIOPOMORSKA GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GRUPA POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZA OSP WOŁCZKOWO
GPR OSP WOŁCZKOWO
TELEFON ALARMOWY: +48 883 426 880
Menu

Współpracujemy z:

WideoBlog dla Ciebie

WideoBlog - Czerwiec 2015

Przez Wideoblog chcemy promować nie tylko psy w służbie ale przede wszystkim pozytywne metody szkolenia. Chcemy aby polacy dbali o swoje psy, aby każdy obywatel podejmował się szkolenia psa.
Być może nie każdemu uda się wykonać ćwiczenie w taki sposób jak na filmie. To nie ważne ! Nie ma doskonałych rozwiązań, doskonałych psów, ani przewodników!

Chcemy żeby co raz więcej ludzi dowiedziało się że proces szkolenia wymaga cierpliwości, konsekwencji ale przede wszystkim czasu. Nie ma drogi na skróty!

Być może ktoś z Was znalazł inną drogę lub ma inny pomysł na wykonanie zadania. Wspaniale! Nie mamy nic przeciwko! Najważniejsze aby metoda była pozytywna! Czasy się zmieniły! Kolczatki i szarpanie psa to już przeszłość. Dziś wiemy jak szkolić psa bez przemocy. Liczymy że zachęcimy Was do pracy z psem i razem z nami będziecie promować szkolenie psa nie tylko ratowniczego ale także tego rodzinnego Waszego wspaniałego towarzysza!

Do dzieła!
Na dobry początek - nasze psy ratownicze!

Na dobry początek - nasze psy ratownicze!

Dodano: 2015-06-21

Nasi mili goście!Na dobry początek coś co już mamy, czyli nasz ulubiony filmik W rolach głównych  - wtedy 8 letnia Tajga, 9 letni Kessel, 8 - miesięczny Gandalf, 2 letnia Brook i Figaro.Jak podoba się Wam urywek naszej pracy? Jeśli...

Czytaj Dalej


Nasz Wideoblog rusza :) Dlaczego właśnie tak?

Nasz Wideoblog rusza :) Dlaczego właśnie tak?

Dodano: 2015-06-20

Kochani,ten blog stworzyliśmy dla Was - dla przewodników psów! Początkujących i tych bardziej zaawansowanych. Zarówno dla naszych przewodników jak i naszych gości bez psów ratowniczych. Dla ludzi, którzy chcą...

Czytaj Dalej


Znaleziono WideoBlog dla Ciebie: 2